Підготовка фахівців для відділень паліативної допомоги

На базі Київської міської клінічної лікарні № 2 буде відкрито навчально-методичний центр, де готуватимуть фахівців для відділень паліативної допомоги».

На базі Київської міської клінічної лікарні № 2 буде відкрито навчально-методичний центр, де готуватимуть фахівців для відділень паліативної допомоги».

«Сьогодні в Україні та, зокрема, у Києві існує потреба створення нової моделі відношення до важкохворих людей з прогнозованим летальним наслідком. Система повинна об’єднати медиків, соціальних працівників, психологів, юристів, волонтерів та благодійників. Допомоги усім цим людям потребує важкохвора людина та, що не менш важливо – члени її родини», – зауважив директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Михайло Риган.

Київська міська клінічна лікарня № 2 надає паліативну допомогу киянам з 1996 року. Фахівці цієї клініки мають достатній досвід для того, щоб допомагати колегам опановувати тонкощі та специфіку роботи з пацієнтами, які знаходяться в термінальній стадії хвороби.

У навчально-методичному центрі підготовку проходитимуть лікарі, медичні сестри та, навіть, волонтери. Викладати медичні, психологічні, юридичні дисципліни будуть практичні працівники, співробітники кафедри Паліативної допомоги НМАПО ім. П.Л. Шупика, а також запрошені закордонні фахівці. 

Оснащення для навчально-методичного центру було придбано за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та передано у власність лікарні Всеукраїнською громадською організацією «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги». Ремонтні роботи проведено за бюджетні кошти.

Навчально-методичний центр запрацює вже на початку 2015 року.

За матеріалами kievcity.gov.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: