Експертна підтримка медфреформи: для закладів первинки провели конференцію в Києві

У Києві пройшла Конференція «Життя після автономізації», на яку зібралися понад 70 головних лікарів, бухгалтерів, економістів медзакладів первинки, сільських голів та голів ОТГ з 18 областей України. Це – підсумкова конференція за проектом «Експертна підтримка автономізації медичних закладів первинного рівня в рамках медреформи», що тривав із січня по жовтень 2018 року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У Києві пройшла Конференція «Життя після автономізації», на яку зібралися понад 70 головних лікарів, бухгалтерів, економістів медзакладів первинки, сільських голів та голів ОТГ з 18 областей України. Це – підсумкова конференція за проектом «Експертна підтримка автономізації медичних закладів первинного рівня в рамках медреформи», що тривав із січня по жовтень 2018 року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Експерти з права та управління ГО «Агенція змін «Перспектива» та партнери проекту представляють результати своєї роботи з 5-ма ЦПМСД (з Рівного та Краматорська), які пройшли конкурсний відбір та стали учасниками проекту. Мета цієї роботи: 

  • мінімізувати ризики та допомогти у вирішенні проблемних питань автономізації закладів охорони здоров’я;
  • сприяти позитивному розвитку первинної медицини в містах-учасниках проекту;
  • поширення позитивного досвіду на інші заклади первинної медицини.

«Сьогодні тут зібралися не стільки чемпіони медреформи, скільки ті, хто сумнівається, має запитання чи потребує допомоги у її втіленні», – підкреслила Вікторія Тимошевська, директор Програми «Громадське здоров’я» МФВ.

Організатори конференції представили методичні посібники, які допоможуть медзакладам первинки успішно втілити медреформу на місцях.

Якщо ви хочете отримати методичні посібники «ОПІКУНСЬКА ТА СПОСТЕРЕЖНА РАДИ МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ: НАВІЩО ТА ЯК СТВОРИТИ» та «ФІНАНСОВА МОТИВАЦІЯ ПЕРСОНАЛУ МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ ПЕРВИННОГО РІВНЯ» – звертайтеся до Михайла Довгопола, куратора Проекту «Експертна підтримка автономізації медичних закладів первинного рівня в рамках медичної реформи» mdovgopol@gmail.com +38(050)1588356

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: