Життя після автономізації. Як просувається медична реформа у медзакладах первинки? (прес-брифінг)

Запрошуємо журналістів із перших вуст дізнатися, як реалізується медична реформа у закладах первинки. Зокрема, ви матимете нагоду почути відгуки представників тих закладів, де успішно стартувала реформа і де лікарі вже отримують вищу зарплатню.

Життя після автономізації. Як просувається медична реформа у медзакладах первинки?

Запрошуємо журналістів із перших вуст дізнатися, як реалізується медична реформа у закладах первинки. Зокрема, ви матимете нагоду почути відгуки представників тих закладів, де успішно стартувала реформа і де лікарі вже отримують вищу зарплатню.  

ЧАС: 29 жовтня 2018 р. з 16:30 до 17:10
МІСЦЕ: iHUB, мала зала (м. Київ, вул. Хрещатик, 10)
АКРЕДИТАЦІЯ: Всеволод Яковлєв, менеджер проекту, vv.yakovliev@gmail.com, +380671691521 

Верховною Радою України прийняті ключові закони, а Міністерством охорони здоров’я напрацьовані підзаконні нормативні акти, які дають змогу медичним закладам первинного рівня, конкуруючи за пацієнта, отримувати гідне фінансування та оплачувати працю медичного персоналу. Однак, не всі заклади, навіть серед тих, що увійшли до реформи, можуть збільшити зарплатню сімейного лікаря. Отже, чи можливі зарплати в 17 000 грн. для сімейного лікаря в невеличкому місті? Як з максимальною користю для громади використати можливості медичної реформи? Що має змінитись в сімейній медицині для лікарів вже сьогодні, а для пацієнтів згодом?

На всі ці питання відповідатимуть спікери прес-брифінгу – учасники та консультанти проекту «Експертна підтримка автономізації медичних закладів первинного рівня в рамках медичної реформи»:  

  • Олександр Власенко, головний лікар ЦПМСД №1 м. Краматорськ, голова Асоціації сімейних лікарів Донецької області;  
  • Вікторія Покоєвчук, заступниця начальника управління охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради;  
  • Олена Хитрова, партнер практики медицина та фармація ЮК ILF, консультант з правових питань Deloitte;  
  • Михайло Довгопол, співзасновник та секретар Харківської експертної групи підтримки медичної реформи, незалежний експерт з питань управління закладами охорони здоров’я

Проект реалізовується ГО «Агенція Змін «Перспектива» та Харківською експертною групою підтримки медичної реформи за сприяння Міжнародного фонду «Відродження». У рамках Проекту експерти протягом січня-жовтня 2018 року супроводжували входження в реформу медичних закладів відібраних за конкурсом міст – Рівного та Краматорська. За цей час усі заклади охорони здоров’я первинного рівня були автономізовані та підписали договори з Національною службою здоров’я України. У закладах були створені нові моделі нарахування зарплатні персоналу та підготовлені колективні договори. При ЦПМСД «Центральний» м. Рівного була створена та почала працювати Опікунська рада.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: