Первинна безоплатна правова допомога: тренінг для молодих юристів

20 ківтня відбувся тренінг для юристів, котрі надають безоплатну правову допомогу, а також для тих, хто входить у волонтерську групу при Центрах правової інформації та комунікації громадських організацій «Правозахист» та «Ліга захисту».

20 ківтня відбувся тренінг для юристів, котрі надають безоплатну правову допомогу, а також для тих, хто входить у волонтерську групу при Центрах правової інформації та комунікації громадських організацій «Правозахист» та «Ліга захисту».

Під час тренінгу, учасники дізналися про особливості роботи Центрів правової інформації та комунікації, про окремі аспекти роботи з клієнтами, які звернулися за безоплатною правовою допомогою, а також спланували спільну діяльність на майбутнє.

Окрім питань правової допомоги, учасники також спланували свою правозахисну діяльність, обговорили плани щодо реалізації ідей у сферах практичного правозахисту, адвокаційних кампаній, боротьби з корупцією та моніторингу діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування.

Зокрема, начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій Бутенко розповів приклади боротьби з корупцією в галузі медицини, а також наголосив, що участь громадськості у цьому процесі надзвичайно важлива.

Голова громадської організації «Ліга захисту» Андрій Лозовицький заявив, що тільки консолідуючи зусилля юристи зможуть забезпечити створення якісної та сталої системи надання безоплатної правової допомоги, особливо якщо це стосується не обласного центру, а сіл та малих міст Сумської області.

Організатори заходу: громадські організації «Громадське бюро «Правозахист» та «Ліга захисту», Головне управління юстиції в Сумській області. Захід відбувся в рамках проекту «Якісна правова допомога кожному: розбудова в сільських громадах Сумського району стійкої основи для надання безоплатної первинної правової допомоги», який реалізується за підтримки Програмної ініціативи Права людини і правосуддя Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту є розбудова в п’яти сільських громадах Сумського району стійкої основи для надання безоплатної первинної правової допомоги та поширення цього досвіду на інші населені пункти Сумської області.

Контакти: Ірина Стегній, 0663055190, irina.stegniy@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: