Перспективи відкритого неба для українських аеропортів і пасажирів. Онлайн дискусія про “Угоду про Спільний авіаційний простір з Європейським Союзом”

Україні обіцяють нарешті підписати багатостраждальну Угоду про Спільний авіаційний простір з Європейським Союзом. 9 квітня Єврокомісія схвалила оновлений проєкт рішення Ради ЄС про підписання Угоди про Спільний авіаційний простір між Україною, Європейським Союзом та його державами-членами. Наступний крок – внесення проєкту на розгляд Ради ЄС та його остаточне схвалення.

Що принесе ця Угода для української цивільної авіації? Які зміни принесе Угода про САП у перспективі двох років? Чи спростить вона життя українським аеропортам і авіакомпаніям? Як це вплине на українських мандрівників? Чи стане Європа досяжнішою? Відповіді на ці питання можна буде почути на онлайн дискусії, що проводитиметься ГО “Європа без бар’єрів” 9 липня.

До обговорення запрошені представники Міністерства інфраструктури, Державної авіаційної служби, аеропортів Бориспіль, Львів, Одеса, Харків, Ужгород, авіакомпаній, авіаційні експерти та громадські організації, профільні медіа.

Аби взяти участь у заході потрібно зареєструватись за посиланнням – https://tinyurl.com/newtxub8

Усі деталі щодо події можна знайти тут.

Цю дискусію буде проведено в рамках проєкту “Посилення діалогу з питань управління кордонами між громадськістю та органами влади”, який здійснюється ГО “Європа без бар’єрів” за підтримки Європейського союзу та Міжнародного Фонду “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Нагадуємо, що висловлені під час заходу думки не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: