Перспективи Центру муніципальних послуг у Кременчуці буде розглянуто на круглому столі

3 квітня о 10:00 у Кременчуці (малий зал №1 виконкому міськради, площа Перемоги, 2, 3-й поверх) відбудеться засідання міжсекторного круглого столу в межах проекту “Організація діяльності щодо створення Центру муніципальних послуг у м. Кременчуці”

3 квітня о 10:00 у Кременчуці (малий зал №1 виконкому міськради, площа Перемоги, 2, 3-й поверх) відбудеться засідання міжсекторного круглого столу в межах проекту “Організація діяльності щодо створення Центру муніципальних послуг у м. Кременчуці”. Захід проводить ГО “Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Після круглого столу буде проведено прес-конференцію.

Питання для обговорення:
– Підсумки проекту “Організація діяльності щодо створення Центру муніципальних послуг у м. Кременчуці”. Фінансова й технічна складова проекту
– Перспективи створення Центру муніципальних послуг
– Залучення коштів для створення Центру муніципальних послуг
– Покращення якості адміністративних послуг у Кременчуці
– Винесення проектів документів, які регламентують діяльність Центру муніципальних послуг, на розгляд і затвердження міської ради.

Програма

Контакти:
ГО “Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку”
Роман Каць
(0536) 791 603
ns314@ya.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: