Перспективи підписання Угоди про асоціацію з ЄС обговорять у Запоріжжі

1 березня з 15:30 до 17:00 в Запоріжжі відбудеться засідання дискусійного клубу “Європейським шляхом” на тему “Угода про асоціацію – цінність, яку можна втратити”

1 березня з 15:30 до 17:00 в науковій бібліотеці Запорізького національного університету (ІІ корпус, ауд. 131) відбудеться засідання дискусійного клубу “Європейським шляхом” на тему “Угода про асоціацію – цінність, яку можна втратити”. Захід проводить Центр європейської інформації в Запоріжжі спільно з ГО “Людина й суспільство” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.  

До участі в дискусії запрошують експертів із євроінтеграції та зовнішньоекономічної діяльності, а також зацікавлену громадськість.

В центрі уваги буде Аналітична записка “Угода про асоціацію – цінність, яку можна втратити”, яку було представлено на V Євроатлантичному форумі “Україна та ЄС на порозі нової Угоди про асоціацію: вільна торгівля, енергетична безпека та демократія”, що відбувався 25-26 січня. У документі роз’яснено важливість підписання Угоди про асоціацію, показано поетапний процес набуття нею чинності, окреслено її структурні елементи та моделі імплементації Угоди.

Документ складається з чотирьох розділів, які й стануть головними питаннями дискусії:
1. Від завершення переговорів до набуття чинності
2. Політичні ризики
3. Структура Угоди про асоціацію
4. Інституційні рішення та координація: як готуватися до виконання Угоди?

На завершення заходу відбудеться презентація ресурсів Центру європейської інформації.

Центр європейської інформації в Запоріжжі
Валентина Герасимова
(061) 228 75 88

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: