Перспективи електронного врядування буде розглянуто на всеукраїнській конференції

14 червня о 10:00 у Миколаєві відбудеться конференція “Регіональні перспективи просування технологій електронного врядування та розвитку електронної демократії на виконання Плану дій з упровадження в Україні міжнародної ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”

14 червня о 10:00 у великому залі Миколаївської міської ради відбудеться конференція “Регіональні перспективи просування технологій електронного врядування та розвитку електронної демократії на виконання Плану дій з упровадження в Україні міжнародної ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”. Захід проводять Фонд розвитку міста Миколаєва та Миколаївський міськвиконком за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”. Партнерами заходу є Національний центр електронного врядування, Громадське Партнерство “Відкритий Уряд”, ГО “Подільська агенція регіонального розвитку”.

У конференції візьмуть участь представники Національного центру електронного врядування, Асоціації “Міста електронного врядування України”, виконкомів міст, де вже впроваджено подібні проекти, Громадського Партнерства “Відкритий Уряд”.

Аплікаційну форму (анкету учасника) слід надсилати на електронні адреси frgn@ukrpost.ua, fondnikol@mail.ru до 7 червня. Претендентів повідомлять про участь у заході 9 червня.

Програма конференції

Фонд розвитку міста Миколаєва
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: