Перший онлайн-кінотеатр документальних фільмів

У рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA стартував онлайн-кінотеатр Docu/Space.

У рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA стартував онлайн-кінотеатр Docu/Space.

Згідно з концепцією проекту, глядачам пропонуватимуть фільми, зняті в Україні й про українців силами громадських організацій спільно з фестивалем Docudays UA.

«Ми прагнемо надихнути глядачів на активні дії, пропонуючи історії звичайних громадян. Вони можуть бути вашими колегами по роботі, сусідами по дачі, їздити однією з вами маршруткою, вони не роблять нічого надзвичайного. Хтось створив і очолив ОСББ і тепер мешканці багатоповерхівки платять чесну ціну за комунальні послуги; хтось виріс у нетрях ромського табору, але здобув вищу освіту, став юристом і відкрив Центр правової консультації для ромів; а хтось у час ворожої агресії організував збір грошей і речей для допомоги воїнам-добровольцям. Героїв фільмів об’єднує прагнення справедливості, потреба в добрих справах та усвідомлення того, що держава починається з нас самих», – розповіли організатори проекту.

Поки що в кінотеатрі представлені документальні цикли «Нові герої», «Ромська мрія», стрічка «Хоттабич та його команда», а також короткі фільми: «Ассоль», «Південний кордон» і «Ротація».
За словами організаторів, програма онлайн-кінотеатру буде постійно наповнюватися новими стрічками.

Онлайн-кінотеатр Docu/Space створений за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Міжнародного фонду Ч. С. Мотта.

За матеріалами: i-pro.kiev.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: