Перший навчальний семінар з питань проведення досліджень з аналізу політики на місцевому рівні

4-5 грудня 2006 року буде праведена серія навчальних семінарів з питань проведення досліджень з аналізу політики на місцевому рівні в рамках проекту ""Розвиток спроможності регіональних громадських організацій з аналізу політики на місцевому рівні".

4-5 грудня 2006 року в приміщенні Міжнародного Центру перспективних досліджень буде проведена серія навчальних семінарів з питань проведення досліджень з аналізу політики на місцевому рівні в рамках проекту “Розвиток спроможності регіональних громадських організацій з аналізу політики на місцевому рівні”.

До участі у семінарі запрошені представники 9 громадських організацій з різних регіонів України, які були відібрані на конкурсній основі. Очікується, що за результатами навчальних семінарів, громадські організації підготують та подадуть на розгляд конкурсної комісії повноцінні проектні пропозиції на проведення досліджень з аналізу політики, на підставі розгляду яких будуть відібрані організації, з якими Міжнародний фонд Відродження” укладе угоди на фінансування.


Місце проведення: приміщення Міжнародного центру перспективних досліджень( м. Київ, вул. Пимоненка 13а).

Початок роботи семінару о 10:00.

Програма семінару

Олександра Горячева, менеджер програми
“Посилення впливу громадянського суспільства”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: goriacheva@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: