Перше засідання Ради з координації реформи безоплатної правової допомоги

31 січня 2006 року відбулося перше засідання Ради з координації реформи безоплатної правової допомоги. Рада була утворена наказом Міністерства юстиції України від 24 січня 2006 року № 58/7 з метою створення правових та організаційних засад надання особам ефективної безоплатної правової допомоги та забезпечення взаємодії у цьому процесі державних органів, адвокатів та їх об'єднань, правозахисних і міжнародних організацій. Раду очолює Міністр юстиції Сергій Головатий. До її складу входять представники парламенту, Уряду України, адвокатської спільноти, правозахисних організацій, Міжнародного фонду "Відродження". На першому засіданні Ради розглянули стан виконання етапів реформи та перший варіант проекту Концепції реформування системи безоплатної правової допомоги. Рада визначилась з формами та порядком подальшої роботи, а також з першочерговими заходами щодо впровадження реформи.

31 січня 2006 року відбулося перше засідання Ради з координації реформи безоплатної правової допомоги. Рада була утворена наказом Міністерства юстиції України від 24 січня 2006 року № 58/7 з метою створення правових та організаційних засад надання особам ефективної безоплатної правової допомоги та забезпечення взаємодії у цьому процесі державних органів, адвокатів та їх об’єднань, правозахисних і міжнародних організацій.

Раду очолює Міністр юстиції Сергій Головатий. До її складу входять представники парламенту, Уряду України, адвокатської спільноти, правозахисних організацій, Міжнародного фонду “Відродження”.

На першому засіданні Ради розглянули стан виконання етапів реформи та перший варіант проекту Концепції реформування системи безоплатної правової допомоги. Рада визначилась з формами та порядком подальшої роботи, а також з першочерговими заходами щодо впровадження реформи.

Ліана Мороз, менеджер програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: moroz@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: