Перше засідання Національної Координаційної Ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу

17 травня 2005 р. відбулося перше засідання Національної Координаційної Ради (НКР) з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу

17 травня 2005 р. відбулося перше засідання Національної Координаційної Ради (НКР) з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу. Напередодні, 16 травня, постановою Уряду було затверджено створення НРК та її посадовий склад. До складу НКР увійшли  9 представників урядових структур та 8 представників неурядових, міжнародних та бізнесових організацій, в тому числі представники людей, що живуть з ВІЛ. Очолив НКР Віце-прем’єр-міністр М.Томенко.

Головними завданнями НКР є розроблення та внесення на розгляд Кабінету Міністрів пропозицій стосовно державної політики; сприяння консолідованому використанню коштів різних рівнів і міжнародних та громадських організацій, призначених для фінансування програм з боротьби з ВІЛ/СНІД; інформування Президента та уряду України про стан справ у цій галузі, а також спияння виконанню програм та заходів щодо запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу.

Світлана Іванченко, координатор програми “Зменшення шкоди”
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: ivanchenko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: