Перша Українська школа європейської інтеграції

Всеукраїнська громадська організація "Українська асоціація європейських студій" та Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження" мають честь оголосити про відкритий набір учасників та тренерів першої Української школи європейської інтеграції. До участі в Школі запрошуються тренери та  представники громадських організацій, центрів європейської інформації, освітніх та наукових центрів, що проводять або хочуть здійснювати активну інформаційно-просвітницьку діяльність у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.

Всеукраїнська громадська організація “Українська асоціація європейських студій” та Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” мають честь оголосити про відкритий набір учасників та тренерів першої Української школи європейської інтеграції. До участі в Школі запрошуються тренери та  представники громадських організацій, центрів європейської інформації, освітніх та наукових центрів, що проводять або хочуть здійснювати активну інформаційно-просвітницьку діяльність у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.

Мета Української школи європейської інтеграції  — підвищення спроможності громадянського суспільства впливати на процеси європейської та євроатлантичної інтеграції України через поглиблення теоретичних знань та розвиток практичних навичок. Перша, пілотна, школа буде спрямована на підготовку лідерів громадянського суспільства до здійснення ефективної інформаційно-просвітницької діяльності у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.

Запрошення, порядок денний школи та анкета для заповнення знаходяться у додатках.

Анкета учасника

Програма школи

Запрошення (та умови участі)

Дмитро Шульга, старший менеджер Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: shulga@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: