Переселенців навчали як започаткувати власну справу та шукати роботу

10 березня 2015 р. у приміщенні Коломийської районної державної адміністрації були проведені тренінгові модулі для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та представників місцевої громади на тему: «Підтримка підприємницьких ініціатив. Абетка започаткування власної справи» та «Техніка пошуку роботи.

10 березня 2015 р. у приміщенні Коломийської районної державної адміністрації були проведені тренінгові модулі для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та представників місцевої громади на тему:  «Підтримка підприємницьких ініціатив. Абетка започаткування власної справи» та «Техніка пошуку роботи. Поведінка на ринку праці». Захід був організований у рамках проекту «Сила – в порозумінні та єдності громади та ВПО», що реалізується МГЦ «Еталон» за сприяння  Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проведення таких тренінгових модулів є соціалізація осіб із числа ВПО із місцевою громадою та надання необхідних знань та набуття практичного досвіду у пошуку роботи. Учасниками семінару–тренінгу стали представники групи ВПО та представники локальної громади, котрі є наразі безробітними та знаходяться у пошуку роботи.

До участі у заході долучилися представники Коломийського районного центру зайнятості, голова Коломийської районної адміністрації та голова Коломийської районної ради. Присутні високопосадовці зазначили, що ставлення до представники із числа ВПО, в Коломийському районі, таке ж як і до місцевих мешканців та запевнили, що вони намагатимуться всяко сприяти швидкій адаптації та допомагати переселенцям.

Проект «Сила – в порозумінні та єдності громади та ВПО» реалізується  МГЦ «Еталон» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Мета проекту: Створення умов для соціально–психологічної адаптації ВПО на території Івано-Франківської області та налагодження конструктивного діалогу в громаді.

Контакти:  МГЦ «Еталон», тел.+380(342)50-25-25, office@mgetalon.org.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: