Переможці конкурсу соціальних проектів у Миколаєві розкажуть про свої досягнення

5 липня о 14:00 у Миколаєві Фонд розвитку міста Миколаєва підіб’є підсумки конкурсу соціальних проектів “Громадянська ініціатива для місцевого розвитку”

5 липня о 14:00 у Миколаєві, у малому залі міськвиконкому (вул. Адміральська, 20), Фонд розвитку міста Миколаєва підіб’є підсумки конкурсу соціальних проектів “Громадянська ініціатива для місцевого розвитку”. Конкурс підтримала програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники ознайомляться зі звітами та презентаціями, які підготували переможці конкурсу. Вони реконструювали дитячий майданчик по вул. Леваневців, 25/29 і 25/30, випустили посібник для споживачів електроенергії, реалізували 5 акцій представництва прав і інтересів громадян, за результатами яких місцева влада ухвалила відповідні нормативно-правові акти.

Контакти: Фонд розвитку міста Миколаєва, (0512) 47 38 79, (0512) 47 34 79, frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: