Переможці конкурсу “Ідея – дія – результат” презентують свої проекти

15 листопада о 10:00 у Кіровограді відбудеться прес-конференція за результатами конкурсу малих проектів для органів самоорганізації населення та громадських організацій “Ідея – дія – результат”

15 листопада о 10:00 у Громадському офісі Кіровограда (вул. Дзержинського, 53-А) відбудеться прес-конференція за результатами конкурсу малих проектів для органів самоорганізації населення та громадських організацій “Ідея – дія – результат”. Конкурс проводить Кіровоградська обласна організація ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час прес-конференції буде оголошено результати конкурсу та презентовано проекти 9 переможців.

У прес-конференції візьмуть участь:
· представники КОО ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”;
· експерти незалежної грантової комісії, які оцінювали проекти, подані на конкурс;
· керівники проектів – переможців конкурсу.

КОО ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
(0522) 27 27 54
kirovograd.samoorg@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: