Переможці конкурсу адвокасі-ініціатив на Рівненщині

Фундація імені князів-благодійників Острозьких визначила проекти, що перемогли в конкурсі адвокасі-ініціатив у Рівненській області

Фундація імені князів-благодійників Острозьких визначила проекти, що перемогли в конкурсі адвокасі-ініціатив у Рівненській області. Конкурс було проведено за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

З-поміж 10 отриманих проектів, що надійшли з трьох областей Західної України, фінансування отримали шість.

Проект “Місцева пожежна команда – запорука збереження людського життя” передбачає проведення адвокасі-кампанії, яка забезпечить створення пожежної команди в селі Верба Дубенського району.

Проект “Школа управителя будинку “Управдом” передбачає проведення навчання для управителів будинків і кампанію представлення інтересів мешканців багатоквартирних будинків Рівного в органах місцевого самоврядування та житлово-комунальних підприємствах для покращення якості житлово-комунальних послуг.

Проект “Впровадження обліку енергоресурсів” має на меті спонукати Рівненську обласну раду ухвалити зміни до програми впровадження системи обліку енергоресурсів. Очікується, що це дозволить запровадити ефективну систему енергозбереження.

Проект “Спортивний майданчик” передбачає спонукання Рівненської обласної ради до проведення інвентаризації спортивних майданчиків, що дозволить закладати в бюджети місцевих рад відповідні кошти на їх ремонт чи будівництво.

Проект “Оптимізація системи теплопостачання в смт Квасилів Рівненського району” має на меті спонукати депутатів Рівненської районної ради оптимізувати й затвердити тарифи на теплопостачання в селищі. Очікується, що такі дії дозволять мешканцям Квасилова економити не менш ніж 120 тисяч гривень (до 30%) щомісяця впродовж опалювального сезону.

Проект “Допомагаємо лікарні” передбачає спонукання Здолбунівської районної ради здійснити заходи енергоекономії, завдяки яким буде зменшено витрати на електроенергію в районній лікарні.

Контакти:
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
(0362) 22 10 81
pbofrv@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: