Переможці конкурсу міні-грантів «Європейське мережування та співпраця»

Міжнародний фонд «Відродження» обрав 4 організації, які стали переможцями першого раунду конкурсу міні-грантів «Європейське мережування та співпраця».

Метою конкурсу є розвиток співпраці та партнерства з європейськими аналітичними центрами, громадськими мережами, коаліціями, платформами. Завдяки співпраці Фонду з Європейським Союзом в рамках проєкту «EU4USociety», з вересня 2021 року переможці будуть реалізовувати наступні проєкти:

1) «Вплив коронавірусних обмежень на комунікаційну активність громадських організацій в Україні та Європейському Союзі», ГО «ВОКС УКРАЇНА»;

2) «Мережування в межах Східного Партнерства заради незалежного та підзвітного суддівського врядування в перехідних демократіях», ГО «Центр протидії корупції»;

3) «Об’єднані Карпатами: співпраця українських і польських громадських організацій», ГО «Європейський діалог»;

4) «Розвиток експертної дипломатії в ініціативі Люблінський трикутник», Рада зовнішньої політики «Українська призма».

Невдовзі з кожною організацією сконтактують представники Міжнародного фонду «Відродження» щодо деталей підтримки та подальших кроків співпраці.

Нагадуємо, що конкурс є постійним, з кількома проміжними дедлайнами. З текстом оголошення та графіком проведення конкурсу у 2021 році можна ознайомитись тут.

«EU4USociety» – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: