Передвиборча “благодійність” кандидатів і партій – це соціальна корупція

Євген Бистрицький наголошує, що передвиборча “благодійність” є цілком непрозорою, тому визначити, хто з кандидатів і партій скільки вклав у неї, наразі неможливо

Так звана передвиборча благодійність кандидатів і партій – це соціальна корупція. Про це заявив виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Євген Бистрицький під час круглого столу “Вибори-2012 і благодійність”, який відбувся 17 жовтня в Києві.

За його словами, роздаючи продуктові набори, здійснюючи благоустрій території, надаючи безкоштовні послуги тощо, кандидати після потрапляння в парламент отримують натомість мільйонні прибутки й цілковито відшкодовують передвиборчі витрати. Євген Бистрицький наголосив, що таким чином змішуються благодійність і корупція. Він зауважив, що передвиборча “благодійність” є цілком непрозорою, тому визначити, хто з кандидатів і партій скільки вклав у неї, наразі неможливо.

Євген Бистрицький навів дані Міністерства юстиції, згідно з якими у квітні і травні цього року зареєстровано багато нових благодійних фондів. На його думку, ці фонди використовують не для власне благодійності, а передусім для підкупу виборців.

Контакти:
Міжнародний фонд “Відродження”
Станіслав Лячинський
(044) 486 24 74
PR@irf.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: