Як врегулювати конфлікт на Сході України? Публічна дискусія

11 лютого з 10.00 до 12.00 Інститут світової політики проведе публічну дискусію «Як врегулювати конфлікт на Сході України? Найкращі світові практики та рекомендації».

11 лютого з 10.00 до 12.00 Інститут світової політики проведе публічну дискусію «Як врегулювати конфлікт на Сході України? Найкращі світові практики та рекомендації» за адресою Radisson Blu Hotel, вул. Ярославів Вал, 22.

Інститут світової політики вивчив міжнародний досвід врегулювання локальних конфліктів, визначивши «найкращі практики» алгоритму врегулювання конфлікту, і розробив рекомендації, які сприятимуть виконанню домовленостей щодо врегулювання конфлікту на Сході. Метою заходу є презентація напрацьованих рекомендацій та їхнє обговорення за участі дипломатичної та експертної спільноти.

Спікери:

Катерина Зарембо, заступник директора Інституту світової політики;

Роман Безсмертний, представник України в політичній підгрупі тристоронньої контактної групи;

Ірина Геращенко, представник України в гуманітарній підгрупи тристоронньої контактної групи;

Олексій Макеєв, директор департаменту політики і комунікацій МЗС України.

Публічна дискусія організована в рамках проекту «Ініціативи з розвитку українських аналітичних центрів» Міжнародного фонду «Відродження» (IRF) у співпраці з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF), за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні (SIDA).

Для підтвердження участі просимо звертатися до Дар’ї Мінасенко за телефоном +38 (093) 311 94 26; +38044 374-03-11 або на електронну пошту dasha.minasenko@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: