ПЦУ відкрила притулок для жертв домашнього насильства за підтримки Фонду

Православна Церква України за підтримки Фонду “Відродження” створила притулок для жінок й дітей, що постраждали від домашнього насильства.

На відкритті притулку взяли участь представники Церкви, громадськості, влади, зокрема митрополит Епіфаній та директор Фонду “Відродження” Олександр Сушко.

“Хто знає про перипетії навколо Стамбульської конвенції в релігійних колах, той оцінить цей крок ПЦУ та особисто Епіфанія, який представив подолання домашнього насильства інтегральною частиною соціальної доктрини Церкви”, – розповів Олександр Сушко, директор Фонду “Відродження”.

Заклад розташований на Київщині й носитиме ім’я однієї з найвидатніших жінок в історії України княгині Ольги.

Митрополит Епіфаній зазначив, що пандемія коронавірусу спровокувала сплеск домашнього насильства у світі та в Україні:

“Домашнє насильство — це великий гріх і біда, які не повинні мати місця в житті, бо родина — це домашня Церква. У цьому закладі постраждалі можуть укритися від біди й отримати комплексну допомогу: найперше духовну, психологічну, а також, за потребою, — медичну, соціальну”, — наголосив митрополит.

Підсумовуючи, Предстоятель наголосив, що попри обмежені можливості Церква не залишається осторонь проблеми домашнього насильства і Шелтер святої княгині Ольги лише «перша ластівка», але він може стати справжнім «провісником весни», гарним прикладом, за яким постануть й інші надійні та безпечні місця захисту для всіх, хто цього потребує.

А стіни шелтеру митрополит закарбував словами “Любов зцілює, адже Бог є Любов”, пояснюючи, що ці слова підтримки та надії мають пройти крізь серця тих, хто перебуватиме тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: