PASOS оголосила конкурс на участь у СТИПЕНДІАЛЬНІЙ ПРОГРАМІ ДЕМОКРАТІЇ ІМЕНІ ІЛЬКА КУЧЕРІВА


PASOS
оголосив про прийом заявок на участь у програмі стипендій Фонду демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва 2016. Термін подачі є 19 квітня 2016.

PASOS співпрацює з членами Мережі з Фондом Демократичні ініціативи та Інститутом громадських справ (Institute of Public Affairs), щоб запропонувати стипендії. Програма, стала можливою за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED), яка прагне допомогти просуванню демократичних практик в перехідних демократіях.

До участі у стипендіальній програмі запрошуються фахівці з незалежних правозахисних організацій та представники аналітичних центрів з України. В стипендії можуть взяти участь кандидати з усіх регіонів країни, рекомендується подавати заявку на одну з чотирьох доступних позицій стипендій.

Стипендії будуть зосереджені на конкретних питаннях демократичних перетворень, таких як свобода ЗМІ, конституційне право, парламентська демократія, судова система, гендерна рівность, вивчення громадської думки, виборчі процеси, вільні і справедливих вибори, і побудова демократичної обізнаності громадськості. Програма названа на честь Ілька Кучеріва, видного діяча в українському русі громадянського суспільства, яких помер від раку в 2010 році.

Кучерів був засновником аналітичного центру, який тепер носить його ім’я і особисто вніс великий внесок у просування демократичних ідей в Україні. На початку 1990-х років, він зрозумів важливість громадської думки для розвитку громадянського суспільства, і Демініціативи були першою організацією, яка представила результати соціального дослідження для широкої публіки і навчання журналістів в розумінні опитування громадської думки.

Стипендіати працюватимуть протягом шестимісячного періоду проекту співробітництва та наставництва, і проведуть чотири тижні в офісі сторони, яка запрошує. Стипендії також надасть один-на-один, практичне навчання з експертом приймаючої інституції. Мета полягає в тому, щоб забезпечити можливість наставництва для стипендіата, а також отримати інтерактивний досвід в демократичних трансформаціях та захисті прав людини.

Дедлайном подачі заявок на стипендію є 19 квітня 2016 року для отримання повної інформації про процес подачі заявки, скачати цей файл.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: