Пасажири можуть обговорити якість перевезень у маршрутках на спеціальному сайті

У мережі Інтернет відкрито портал “Пасажири про маршрутки”

У мережі Інтернет відкрито портал “Пасажири про маршрутки”. Його створив Інформаційно-правовий центр “Наше право” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Портал покликаний висвітлювати взаємини перевізників і пасажирів у Львові, а також пропонувати можливості для покращення послуг із перевезення пасажирів у маршрутних таксі.

На сайті розміщено інформацію, яка стосується дотримання прав пасажирів, поради стосовно їх захисту, відновлення та покращення якості послуг. Відвідувачі ресурсу мають можливість розміщувати власні коментарі, а також додавати відео чи фото на тему перевезень у маршрутних таксі.

На думку представників центру “Наше право”, у діалозі “влада – перевізники – пасажири” максимально слід враховувати потреби й запити пасажирів. На думку експертів, варто створити механізми залучення громадян до контролю за якістю перевезень, розробки та формування тарифів, впливу на дотримання перевізниками ліцензійних умов тощо.

Президент центру Андрій Лепак звернув увагу, що на сьогодні немає механізмів впливу громадськості на якість перевезень, що загалом свідчить про несистемність місцевої політики у цій галузі. За його словами, ресурс покликаний акумулювати скарги пасажирів і позиції перевізників для вироблення критеріїв безпечності та якості перевезень.

Контакти: Центр “Наше право”, Андрій Лепак, nashepravo@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: