Парламентарі розкажуть, що зробили для розблокування законопроекту про регулятор

24 грудня о 9:00 в Українському медіа-центрі реформ (вул. Хрещатик 2, Український дім) відбудеться круглий стіл, присвячений розгляду у Верховній Раді законопроекту "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (№2966).

24 грудня о 9:00 в Українському медіа-центрі реформ (вул. Хрещатик 2, Український дім) відбудеться круглий стіл, присвячений розгляду у Верховній Раді законопроекту “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” (№2966).

У дискусії візьмуть участь:

  • Євген Бистрицький – виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження”;
  • Олена Павленко – президент аналітичного центру DiXi Group;
  • Дмитро Вовк – голова НКРЕКП;
  • народні депутати-учасники Стратегічної дорадчої групи з доопрацювання законопроекту.

Нагадаємо, на початку вересня було створено Стратегічну дорадчу групу, до якої увійшли провідні українські та міжнародні експерти та народні депутати. Група працює над вдосконаленням законопроекту № 2966, зокрема її учасники опрацювали більше 190 зауважень та пропозиції з доопрацювання документу.

Робота Стратегічної дорадчої групи стала можливою завдяки проекту “Сприяння створенню незалежного регулятора в Україні”, що виконується DiXi Group за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Контакти: Денис Киркач, комунікаційний менеджер DiXi Group, 050 5019870, kirkach@dixigroup.org).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: