Панельна дискусія «Як зміцнити аналітичну спроможність неурядових організацій»

19 листопада в межах IV Форум розвитку громадянського суспільства відбудеться панельна дискусія «Як зміцнити аналітичну спроможність неурядових організацій». Час проведення дискусії 15:40 -17:00. Місце проведення заходу – НСК «Олімпійський», зал «Альтіус».

19 листопада в межах IV Форум розвитку громадянського суспільства відбудеться панельна дискусія «Як зміцнити аналітичну спроможність неурядових організацій».  Час проведення дискусії 15:40 -17:00. Місце проведення заходу – НСК «Олімпійський», зал «Альтіус».

У дискусії візьмуть участь :

  • Наталія Бордун, директор Інституту лідерства та управління Українського католицького університету
  • Іван Примаченко, співзасновник порталу «Prometheus»
  • Єгор Стадний, виконавчий директор аналітичного центру CEDOS
  • Світлана Матвієнко, програмний координатор «Української школи політичних студій» та «Лабораторії законодавчих ініціатив».
  • Модератор дискусії Олександра Бакланова, “Аналітичний Центр ПРО.МОВА”, бізнес-партнер у компанії Capital Strategy, експерт у сферах розробки стратегій для бізнесу, менеджменту, управління змінами.

Учасники дискусії обговорять наявні ресурси для підвищення аналітичної спроможності неурядових організацій, презентують успішні програми для аналітичних центрів та поділяться власним досвідом про те, як успішно розвивати аналітичну спроможність.

Панельна дискусія «Як зміцнити аналітичну спроможність неурядових організацій» проходить в межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні», яка реалізується Міжнародним фондом «Відродження»  у партнерстві з «Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні  (SIDA).

З питань участь у панельній дискусії потрібно звернутися до Софії Голоти, менеджера Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» golota@irf.kiev.ua

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: