Оцінка наслідків угоди про Асоціацію, як інструмент економічної політики

27 листопада 2014 року, о 15.00, в інформаційному агентстві Укрінформ (вул.Б.Хмельницького, 8/16, конференц-зал 2 поверх.) відбудеться круглий стіл на тему: Оцінка наслідків угоди про Асоціацію, як інструмент економічної політики.

27 листопада 2014 року, о 15.00, в інформаційному агентстві Укрінформ (вул.Б.Хмельницького, 8/16, конференц-зал 2 поверх.)  відбудеться круглий стіл на тему: Оцінка наслідків угоди про Асоціацію, як інструмент економічної політики.

Під час круглого столу будуть представлені розрахунки економічних наслідків Угоди про асоціацію між Україною та ЄС для окремих секторів економіки та для окремих категорій населення, а також результати порівняльного аналізу наслідків створення зони вільної торгівлі з ЄС та скасування зони вільної торгівлі з Росією.

Розрахунки були зроблені Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) в рамках проекту «Вплив поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС на різні категорії населення: мікро-моделювання за допомогою прикладної моделі загальної рівноваги», який фінансує Міжнародний фонд «Відродження».

Контакти: Вікторія Жовтенко, zhovtenko@ier.kiev.ua, тел.: 278-6342

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: