Оцінка екологічних реформ у контексті двосторонніх відносин Україна-ЄС: круглий стіл

29 квітня в Києві відбудеться круглий стіл “Оцінка екологічних реформ у контексті двосторонніх відносин Україна-ЄС”

29 квітня в Києві відбудеться круглий стіл “Оцінка екологічних реформ у контексті двосторонніх відносин Україна-ЄС”. Захід проводить Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля” в межах діяльності Робочої групи “Довкілля, зміни клімату й енергетична безпека” Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час круглого столу буде представлено результати моніторингу виконання екологічних пріоритетів Порядку денного асоціації Україна-ЄС і Дорожньої карти Східного Партнерства за 2012 рік. Також учасники обговорять висновки й рекомендації, зроблені на основі моніторингу.

До участі запрошують представників інститутів громадянського суспільства, органів державної влади, Представництва Європейського Союзу в Україні, мас-медіа.

Охочим узяти участь у заході слід заповнити заявку до 20 квітня. Запрошеним учасникам буде надіслано порядок денний і логістичну інформацію. Учасникам з інших міст відшкодовують проїзд до Києва та у зворотному напрямку.

Заявки на акредитацію представників ЗМІ приймають до 25 квітня. Їх потрібно надсилати електронною поштою на адресу office@rac.org.ua.

Моніторинг стосувався таких питань:
– виконання Стратегії державної екологічної політики України;
– розробка й імплементація законодавства у сфері участі громадськості в розробці екологічної політики, доступу до інформації, оцінки впливу на довкілля, стратегічної екологічної оцінки;
– адаптація законодавства України до законодавства ЄС у сфері охорони довкілля;
– розвиток національних імплементаційних інструментів відповідно до Оргуської конвенції, Стокгольмської конвенції, Конвенції Еспо, Бухарестської конвенції, Конвенції щодо співробітництва в охороні та сталому використанню ріки Дунай, Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, Кіотського протоколу, Бернської конвенції та ін.

Контакти:
Ресурсно-аналітичний центр
“Суспільство і довкілля”
Наталія Андрусевич
(032) 242 22 84
050 430 37 22
nataliya.andrusevych@rac.org.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: