Оцінка досліджень з аналізу політики в Україні: звіт

Програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, Проект “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) і Фонд розвитку аналітичних центрів Фундацій Відкритого Суспільства підготували звіт “Оцінка досліджень з аналізу політики в Україні”

Програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, Проект “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) і Фонд розвитку аналітичних центрів Фундацій Відкритого Суспільства підготували звіт “Оцінка досліджень з аналізу політики в Україні”.

У першому розділі звіту розглянуто еволюцію ринку досліджень з аналізу політики, зокрема інституційно-правове середовище, з початку 1990-х років до 2012 року. Проаналізовано попит і пропозицію у сфері досліджень з аналізу політики, а також їх фінансування.

У другому розділі проаналізовано характеристики постачальників послуг з аналізу політики, на основі чого розроблено їх типологію.

У третьому розділі висвітлено ситуацію з аналізом політики в регіонах України.

Останній розділ стосується міжнародних донорів, зокрема їхніх стратегій і ролі в розвитку сильного й конкурентного ринку досліджень з аналізу політики в Україні.

Контакти:
“Громадянське суспільство та належне врядування”
Софія Голота
golota@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: