Освітяни й активісти східних областей навчаться реалізовувати проекти з розвитку шкіл

11-12 січня в Луганську відбудеться семінар-тренінг з управління проектами

11-12 січня в Луганську відбудеться семінар-тренінг з управління проектами. Захід проводить Східноукраїнський центр громадських ініціатив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” та міжнародної організації “National Endowment for Democracy”.

Під час семінару-тренінгу експерти Воронезької регіональної громадської дитячої організації “Искра” (Росія) поділяться досвідом управління проектами з розвитку шкіл і малих громад. Вони презентують приклади створення громадськоактивних шкіл і підготовки представників шкіл до реалізації проектів.

Дводенний захід збере освітян і громадських активістів із сіл і малих промислових міст Луганської, Донецької та Харківської областей, що представляють 5 команд – переможниць конкурсу мікрогрантів “Підтримка громадських ініціатив на користь збереження шкіл у малих громадах”.

Учасники зможуть підготуватися до успішної реалізації своїх ініціатив і відпрацювати навички ефективного управління адвокасі-ініціативами. Зокрема, вони дізнаються про управління проектами, управління термінами, командою, ресурсами, висвітлення напрацювань у ЗМІ, управління ризиками та змінами під час реалізації ініціативи, моніторинг, планування витрат і бухгалтерський облік.

Також у програмі заходу заплановано круглий стіл “Практичні дії з активізації місцевої громади”. Під час дискусії учасники разом із лідерами громадських організацій Луганщини та представниками Всеукраїнської мережі “Громадські ініціативи в Україні” шукатимуть відповіді на питання “Як можна активізувати місцеву громаду? Чому це потрібно робити?”

Місце й час проведення заходу:
– 11 січня, п’ятниця, з 10:00 до 18:00, конференц-зала готелю “Славянский” (вул. 1-ша Слов’янська, 2-а, 3-й поверх);
– 12 січня, субота, з 9:00 до 16:00, конференц-зала ТЦ “Кристалл” (вул. Радянська, 73, 5-й поверх).

Контакти:
Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Аліна Бондар
099 932 36 73
lawforschool@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: