Освіту у сфері прав людини обговорять на дискусійному майданчику

6 грудня об 11:00 у Києві (Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться дискусійний майданчик “Офіційна освіта у сфері прав людини – існуюча ситуація та перспективи розвитку”

6 грудня об 11:00 у Києві (Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться дискусійний майданчик “Офіційна освіта у сфері прав людини – існуюча ситуація та перспективи розвитку”. Захід проводить Українська Гельсінська спілка з прав людини та громадська організація “М’АРТ” спільно з Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в межах Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” за підтримки Норвезького гельсінського комітету та програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу учасники обговорюватимуть позиції державних органів і громадських організацій стосовно нинішньої ситуації та перспектив розвитку освіти у сфері прав людини в Україні.

Акредитація ЗМІ проводиться за тел. (044) 253 21 54, 067 409 79 80.

Контакти:
Всеукраїнська освітня програма
“Розуміємо права людини”
Костянтин Рєуцький, 095 295 54 40
Сергій Буров, 050 921 99 67
rozumiemopravaludyny@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: