Освіту ромських дітей обговорять на міжнародній конференції

5-6 грудня в Києві відбудеться міжнародна конференція “Дошкільна та шкільна освіта для ромських дітей України”

5-6 грудня в Києві, у готелі “Либідь” (пл. Перемоги, 1), відбудеться міжнародна конференція “Дошкільна та шкільна освіта для ромських дітей України”. Захід проводять програми “Рома України” та “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження”.

5 грудня македонська організація “Dendo vas” презентує свої програми шкільної та дошкільної освіти для ромів. Словацька організація “People in Need” представить проекти з надання ромам комплексних соціальних послуг. Учасники обговорять можливості використати міжнародний досвід освітніх програм в Україні. Заплановано також перегляд вистави ромського театру “Романс”.

6 грудня Всеукраїнський фонд “Крок за кроком” представить проект “Центри роботи з батьками дітей дошкільного віку та дітьми дошкільного віку”. Проект обміну досвідом між українськими та словацькими організаціями “Скаутинг для ромів в Україні” презентує “Пласт – Національна скаутська організація України”. Заплановано також презентації нових видань для громадських організацій, обговорення освіти ромських дітей у Закарпатській області та презентації ромських НУО.

Програма конференції

“Рома України”
Наталія Кияк
(044) 461 95 00
kyyak@irf.ua

***

Мета програми “Рома України” – сприяти ініціативам, спрямованим на забезпечення правового захисту ромського населення України, поліпшувати умови доступу ромського населення до медичних послуг, сприяти здобуттю ромськими дітьми та молоддю початкової та вищої освіти, підвищувати рівень працевлаштування ромського населення.

Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати співробітництво між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: