Освітні можливості НаУКМА для білорусів, які зазнали політичних утисків

Національний університет “Києво-Могилянська академія” (НаУКМА), Free Belarus Center і Міжнародний фонд “Відродження” відкривають нові освітні можливості для громадян Республіки Білорусь, які зазнали політичних утисків унаслідок неприйняття диктаторського режиму у своїй країні.

За спільною ініціативою трьох організацій, білорусам, які вимушено переїхали в Україну або планують такий переїзд незабаром, пропонується долучитися до навчання в Могилянці у якості слухачів (без отримання диплома) та прослухати курси й програми на власний вибір. Тривалість такого навчання варіюватиметься від 4 до 10 місяців, від вересня 2021 року.

Нагадуємо, що попередньо НаУКМА також запросив білорусів вступати чи переводитися на програми бакалаврату чи магістерки, за вартостями для українських громадян. Як слухачі громадяни Білорусі зможуть обрати гнучкий освітній пакет згідно зі власними потребами чи пріоритетами.

За результатами співбесіди, найбільш мотивовані пошукачі отримають стипендії від Міжнародного фонду “Відродження” для сплати за навчання і, за потреби, проживання у гуртожитках НаУКМА.

Серед освітніх пропозицій Могилянки для слухачів-білорусів, відкритих для них від вересня 2021 року:

– опанування сертифікатних програм – програм міні-спеціалізацій, з отриманням відповідного сертифікату по завершенні (тривалість 10 місяців, тут і далі – змішаний очно-заочний формат навчання);

– вивчення курсу “Українська мова в контексті” (тривалість чотири місяці);

– вибір дисциплін НаУКМА за власним пріоритетом впродовж осіннього та/чи весняного семестрів, до 10 кредитів ЄКТС на семестр (тривалість 4-10 місяців).

Зазначені опції, за бажанням, можуть комбінуватися.

Граничний термін подання заявок для навчання в НаУКМА у якості слухачів і отримання стипендійної підтримки – 27 серпня 2021 року.

Співбесіди щодо отримання стипендійної підтримки – попередньо 30-31 серпня 2021 року.

Докладніше — на сторінці відділу міжнародного співробітництва НаУКМА.

Джерело

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: