Останні кроки України на шляху до безвізового режиму з ЄС

20 березня 2015 року з 11.45 до 12.30 в приміщенні Українського кризового медіа центру, за адресою: Український дім, вул. Хрещатик 2, Громадська ініціатива «Європа без Бар’єрів» за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» проводить прес- конференцію: «Останні кроки України на шляху до безвізового режиму з ЄС: що має зробити українська влада?».

20 березня 2015 року з 11.45 до 12.30 в приміщенні Українського кризового медіа центру, за адресою: Український дім, вул. Хрещатик 2,  Громадська ініціатива «Європа без Бар’єрів» за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» проводить прес- конференцію: «Останні кроки України на шляху до безвізового режиму з ЄС: що має зробити українська влада?».

Під час Ризького саміту в травні 2015 року, українська влада очікує на позитивне рішення Європейського Союзу щодо скасування віз для громадян України. Свої оптимістичні очікування, урядовці обґрунтовують фактичним завершенням Україною завдань, передбачених 2-ю фазою Плану дій з візової лібералізації. Натомість експертні групи Єврокомісії, що відвідали Україну на початку року з оціночною місією, стримано коментують прогрес та успіхи української сторони, офіційні висновки яких будуть відомі впритул до саміту в Ризі. Експерти Європи без Бар’єрів представлять свою оцінку процесу виконання Урядом зобов’язань перед ЄС, а також окреслять перелік проблемних завдань, які все ще повинні бути виконані Урядом України задля скасування ЄС віз для українців. Експерти розкриють рівень політичної готовності ЄС ухвалити таке рішення за умов відкритого збройного конфлікту на Сході України.

  • Найважливіші інституційні та процесуальні «пробіли» 2-ї імплементаційної фази, та шляхи їх усунення?
  • Протидія корупції та дискримінації, чи відповідають найбільш чутливі сфери стандартам ЄС?
  • Чи стануть міграційні ризики та боротьба з організованою злочинністю викликом для остаточного скасування віз?

Учасники:

Ірина Сушко, керівник громадської організації «Європа без Бар’єрів»

Мар’яна Кузьо, керівник проектів, «Європа без Бар’єрів».

Контакти: Teл./факс:+38 044 2386843, email: maryana.kuzio@gmail.com, iryna_sushko@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: