Особливості здійснення публічного адміністрування на території Донецької та Луганської областей розглянули представники громад сходу України

Стан та перспективи організації публічної влади, напрями реформування адміністративно-територіального устрою у Луганській й Донецькій областях, кадрове забезпечення влади цих регіонів обговорили на засіданні «круглого столу» «Залучення громадськості сходу України до відновлення своїх громад».

Учасники дискусії заслухали аналітичну доповідь «Законодавчо визначені особливості здійснення публічного адміністрування на території Донецької та Луганської областей» та висловили свої пропозиції і зауваження щодо висновків експертів.

Матеріали доповіді планується використовувати у подальшому вдосконаленні механізмів діяльності органів влади, як зазначив Олексій Орловський, директор програми «Демократія і належне врядування» фонду «Відродження».

Захід відбувся 7 листопада у Києві. На виконання регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в області на 2022-2026 роки його організувала Луганська ОВА у співпраці з громадськими організаціями «Громадська ініціатива Луганщини», «Центр політико-правових реформ», «Асоціація сприяння самоорганізації населення», «Асоціація відродження та розвиток» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

У роботі «круглого столу» взяли участь начальники районних та місцевих військових адміністрацій Луганщини та Донеччини, експерти фонду «Відродження», представники органів місцевого самоврядування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: