“ОСНізація. Версія 1.0”: кампанія у Львові

Юридичний ресурсний центр сприяння розвитку органів самоорганізації населення Львова розпочинає кампанію “ОСНізація. Версія 1.0”, мета якої – інформування широкої громадськості про можливості ефективної самоорганізації

Юридичний ресурсний центр сприяння розвитку органів самоорганізації населення Львова розпочинає кампанію “ОСНізація. Версія 1.0”, мета якої – інформування широкої громадськості про можливості ефективної самоорганізації. Роботу центру координує Інформаційно-правовий центр “Наше право” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Як зазначила керівник Юридичного ресурсного центру Марія Дзюпин, першочерговими кроками центру будуть розробка й удосконалення місцевих нормативних актів, що регулюють діяльність ОСН, а саме положень про створення та діяльність ОСН і місцевих програм сприяння розвитку ОСН. Центр також надаватиме комплексну первинну правову допомогу та юридичні консультації з питань створення нових ОСН, діяльності ОСН і реалізації їхніх повноважень, надаватиме ОСН інформаційну та методичну підтримку, а також проведе серію інноваційних тренінгів.

Крім того, центр планує видати “Західноукраїнський вісник самоорганізації”.

На думку Марії Дзюпин, потужний громадський рух, спрямований на захист основоположних конституційних прав громадян, є хорошим поштовхом для ефективного розвитку самоорганізації в територіальних громадах.

Контакти:
Інформаційно-правовий центр “Наше право”
067 380 15 05
097 459 15 14
nashepravo@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: