Осіння соціологічна школа для студентів в Донецьку

З 1 по 12 грудня 2009 року в Донецькому національному університеті пройде Осіння соціологічна школа за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники Школи зможуть отримати нові теоретичні знання, результати психологічного тестування, а також практичний досвід. Випускники Школи отримають сертифікати інтерв’юерів.

Осіння соціологічна школа Центру політологічних досліджень, що проводиться в рамках проекту за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, присвячена кількісним методам масових соціологічних досліджень.

Досвідчені тренери Центру проведуть за зручним для учасників графіком теоретичні заняття, тренінги та психологічне тестування, що дозволить кожному підвищити свою компетентність у використанні кількісних методів досліджень і в міжособистісній комунікації на основі індивідуальних рекомендацій психолога.

В рамках практичного етапу Школи учасники зможуть взяти участь у реальному соціологічному дослідженні – масовому експрес-опитуванні жителів Донецької області з актуальних соціально-політичних питань. Участь в соціологічному опитуванні – це не тільки унікальний досвід польової соціології, а й можливість додаткового заробітку для молоді в умовах кризи.

За словами учасниці Літньої соціологічної школи, тренінги допомогли “навчитися краще розуміти людей, їх настрій, знаходити підхід до людей … для вдалого контакту необхідно розуміти емоційний стан співрозмовника, а тренінги дозволили цьому навчитися”.

Охочих брати участь в Осінній соціологічної школі запрошуємо надсилати свою контактну інформацію (П.І.Б., навчальний заклад, спеціальність, курс, мобільний телефон, електронна пошта) на e-mail: cps.dn.ua@gmail.com з темою “Школа “.

Контактна особа:

Євген ТАРАСОВ, керівник проекту

Центр політологічних досліджень, вул. Університетська, 24, кімната 48,

(4-й поверх історичного факультету Донецького національного університету),

телефон / факс: +38 (062) 304 40 97, е-пошта: cps.dn.ua@gmail.com

Діана Зубко, координатор програми “Посилення впливу громадянського суспільства
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: zubko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: