ОСББ стикаються з законодавчою колізією при оформленні прибудинкової території

У Луганську відбувся семінар-тренінг “Прибудинкова територія: проблеми та їх вирішення”

14 червня в Луганську відбувся семінар-тренінг “Прибудинкова територія: проблеми та їх вирішення”. Захід провів Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході взяли участь 25 людей – голови ОСББ та ЖБК, бухгалтери.

Найбільше питань в учасників викликало оформлення прибудинкової території. Тренер семінару рекомендував оформлювати земельну ділянку в постійне користування. Форма володіння земельною ділянкою передбачає видачу державного акту, який повинен зазначити всіх співвласників ОСББ, а не ОСББ як юридичну особу. При цьому національне законодавство не передбачає такої форми державного акту на земельну ділянку, у якій би зазначалися всі співвласники багатоквартирного будинку. В результаті виникає законодавча колізія.

Ресурсний центр для ОСББ “Господарюємо разом!”
Наталія Бойко
n.boyko.i@rambler.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: