ОСББ Львівщини отримали понад 400 консультацій у Ресурсному центрі

У Львові підбили підсумки проекту “Підтримка діяльності ресурсного центру для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у Львівській області”

10 жовтня у Львові підбили підсумки проекту “Підтримка діяльності ресурсного центру для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Львівській області”. Проект підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Упродовж 2011 року до ГО “Ресурсний центр для ОСББ” звернулися близько 100 ОСББ і ініціативних груп, було надано близько 400 консультацій.

“Ініціативні групи зі створення ОСББ найбільше цікавляться, як зареєструвати ОСББ, прийняти будинок на баланс. Чинні ОСББ найбільше звертаються з юридичними питаннями організації роботи в об’єднанні, роботи з боржниками, впровадження енергоефективних та енергоощадних заходів, судового захисту ОСББ”, – сказав Васюта Михайло, керівник ГО “Ресурсний центр для ОСББ”.

“Протягом 2011 року було надано практичну допомогу та юридичний супровід 19 ОСББ у процесі реєстрації, внаслідок чого було зареєстровано 19 нових ОСББ. 20 вересня 2011 року у Львові відбувся Форум для підтримки та розвитку ОСББ. Організаторами форуму були Львівське регіональне відділення Асоціації міст України, ГО “Самопоміч”, ГО “Ресурсний центр для ОСББ” і Львівська міська рада. В результаті проведення форуму учасники прийняли резолюцію з конкретними пропозиціями змін до законодавства України та місцевих програм підтримки та розвитку ОСББ”, – розповів Андрій Бурий, керівник юридичного департаменту ГО “Ресурсний центр для ОСББ”.

Графік роботи Ресурсного центру: понеділок – четвер із 12:00 до 18:00. Прийом відбувається за попереднім записом телефоном (032) 298 73 85.

ГО “Ресурсний центр для ОСББ”
(032) 298 73 85
forym@osbb.com.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: