Організацію експертної роботи для вирішення проблем громад розглянуть у Чернівцях

6 березня о 12:00 у Чернівцях відбудеться прес-конференція в межах проекту “Розвиток експертно-аналітичних ресурсів для вирішення проблеми теплопостачання вразливим категоріям населення м. Сторожинець Чернівецької області”

6 березня о 12:00 у Чернівецькій обладміністрації (вул. Грушевського, 1, каб. 418) відбудеться прес-конференція в межах проекту “Розвиток експертно-аналітичних ресурсів для вирішення проблеми теплопостачання вразливим категоріям населення м. Сторожинець Чернівецької області”. Проект здійснює Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На заході буде презентовано підсумковий посібник “Досвід організації експертно-аналітичної роботи для вирішення найгостріших проблем розвитку громади”.

До участі запрошують громадських експертів, представників Сторожинецької міської ради, Сторожинецької райдержадміністрації, житлово-комунальних служб, засобів масової інформації.

Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу
(0372) 58 53 14
kuhigor@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: