Організація кампаній громадського представництва задля збереження шкіл у власних громадах: тренінг у Луганську

20-21 жовтня об 11:00 у бібліотеці Луганського україно-канадського центру “Відродження” (вул. Матросова, 4-А, 1-й поверх) відбудеться тренінг “Організація кампаній громадського представництва задля збереження шкіл у власних громадах”

20-21 жовтня об 11:00 у бібліотеці Луганського україно-канадського центру “Відродження” (вул. Матросова, 4-А, 1-й поверх) відбудеться тренінг “Організація кампаній громадського представництва задля збереження шкіл у власних громадах”. Захід проводить Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) спільно з кафедрою соціальної роботи Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Дводенний тренінг збере 12 команд із числа керівників, учителів і представників громадськості сіл, селищ і малих промислових міст Луганської, Донецької та Харківської областей, які мають намір здійснювати активні дії для запобігання закриттю навчальних закладів у своїх громадах.

Зустріч дасть учасникам змогу отримати знання й навички з організації кампаній на захист громадських інтересів. Під час тренінгу буде розглянуто питання підготовки адвокасі-кампаній, нормативно-правові основи адвокасі, використання інструментів діяльності під час адвокасі, роль ініціативних груп у здійсненні громадських дій на захист і розвиток шкіл. Також учасники ознайомляться з вітчизняним і зарубіжним досвідом організації кампаній громадського представництва задля збереження шкіл у власних громадах.

Після тренінгу усім присутнім буде запропоновано взяти участь у конкурсі малих грантів з упровадження на місцях громадських ініціатив із захисту та збереження освітніх послуг у власних громадах.

Контакти:
Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Оксана Дрепіна
050 92 34 117
lawforschool@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: