Організація бюджетного процесу на місцевому рівні: семінар у Львові

24 червня з 10:00 до 15:00 у Львові відбуватиметься семінар “Сучасні підходи до організації бюджетного процесу на місцевому рівні”

24 червня з 10:00 до 15:00 у Львові (Інститут регіональних досліджень НАН України, вул. Козельницького, 4) відбуватиметься семінар “Сучасні підходи до організації бюджетного процесу на місцевому рівні”. Захід проводить ГО “Агенція європейських інновацій” за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час семінару буде презентовано результати громадського моніторингу бюджетів міст Львівщини, розглянуто проблеми й перспективи застосування в Україні бюджетної адвокації як методу формування громадських бюджетів.

До участі запрошують представників громадських організацій, місцевих органів влади, депутатів обласних рад, фахівців із питань бюджетного процесу.

Кожен учасник семінару отримає інформаційно-аналітичне видання “Громадський моніторинг бюджетів міст обласного значення Львівської області”.

Для участі в семінарі слід до 20 червня надіслати інформацію про учасника (ПІБ, контактний телефон, місце роботи та посада) на електронну адресу kivanlviv@gmail.com.

Інформація про проект

Контакти:
ГО “Агенція європейських інновацій”
Іван Кульчицький
050 672 07 62
kivanlviv@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: