Організація ефективної соціальної роботи на базі органів самоорганізації населення. Кращий досвід та методичні рекомендації

Експерти Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та Одеського суспільного інституту соціальних технологій підготували нову брошуру «Організація ефективної соціальної роботи на базі органів самоорганізації населення. Кращий досвід та методичні рекомендації».

Експерти Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та Одеського суспільного інституту соціальних технологій підготували нову брошуру «Організація ефективної соціальної роботи на базі органів самоорганізації населення. Кращий досвід та методичні рекомендації».

У виданні наводяться приклади вітчизняних практик з організації роботи з надання соціальних послуг, допомоги,  підтримки населення на базі діяльності органів самоорганізації населення, громадських та благодійних організацій. Представлені методичні рекомендації щодо організації взаємодії усіх зацікавлених сторін та створення місцевої системи соціальної взаємодопомоги, як форми самоорганізації населення певної території на засадах милосердя та благодійності.

Крім того, брошура містить експертні пропозиції представників інститутів громадянського суспільства та органів публічної влади, щодо удосконалення умов участі організованої громадськості у вирішенні соціальних проблем. Ці пропозиції були вироблені в ході колективної роботи експертів у динамічній мережі та спрямовані на підвищення ефективності соціальної допомоги в сучасних умовах.

Брошура видана за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Посилення соціальної функції органів самоорганізації населення».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: