Опубліковано звіт про дотримання права громадян на мирні зібрання в Криму

Євпаторійський центр регіонального розвитку опублікував аналітичний звіт “Дотримання прав громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим”

Євпаторійський центр регіонального розвитку опублікував аналітичний звіт “Дотримання прав громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим”. Матеріал підготовано в межах відповідного проекту за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Експерти дослідили рівень дотримання органами місцевого самоврядування Криму конституційної норми про право громадян на мирні зібрання.

Згідно з інформацією міськвиконкомів, загалом в 11 містах Криму в період з 1 січня по 25 травня було подано 209 заяв/повідомлень на проведення мирних зібрань громадян, 194 з яких було задоволено.

Нагадаємо, раніше Євпаторійський центр регіонального розвитку оприлюднив моніторинг рішень міських рад Криму та судових рішень в АРК щодо заборони проведення мирних зібрань громадян і стосовно учасників таких зібрань.

Контакти: Євпаторійський центр регіонального розвитку, Сергій Сухобойченко, 066 763 83 01

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: