Опубліковано збірник, присвячений гармонізації європейських та українських інноваційних програм

Інститут фундаментальних проблем високих технологій та Український національний координаційний пункт програми “Eureka” видали збірник “Гармонізація та синхронізація європейських та українських інноваційних програм”

Інститут фундаментальних проблем високих технологій та Український національний координаційний пункт програми “Eureka” видали збірник “Гармонізація та синхронізація європейських та українських інноваційних програм”. Матеріал підготовано в межах відповідного проекту за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”, Міністерства освіти й науки, молоді та спорту, Державного агентства з питань науки, інновацій і інформатизації, Міжрегіонального центру інвестицій і розвитку.

У збірнику вміщено наукові й інформаційні матеріали про необхідні умови для прискореного інноваційного розвитку України з залученням досвіду та можливостей європейських інноваційних програм – таких, як 7-ма Рамкова програма, COST, “Eureka”, ETP, JTI. Також збірник містить тези Міжнародного науково-практичного семінару “Гармонізація та синхронізація європейських та українських інноваційних програм”, який відбувся в Києві 30 червня.

Надано рекомендації центральним органам виконавчої влади про нагальні кроки для розвитку національних інноваційних програм і механізмів, а також для приєднання до європейських інноваційних програм.

Збірник розраховано на урядовців, науковців, розробників нової техніки, менеджерів проектів, експертів із проблематики інновацій і інвестицій.

Український національний координаційний пункт програми “Eureka”
Петро Смертенко
(044) 454 11 56
eureka.workshop.2011@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: