Опубліковано практичний посібник, присвячений управлінню житлом

Спілка власників житла Києва та Центр досліджень місцевого самоврядування опублікували практичний посібник “Система управління житлом в Україні: актуальний стан і перспективи реформування”

Спілка власників житла Києва та Центр досліджень місцевого самоврядування опублікували практичний посібник “Система управління житлом в Україні: актуальний стан і перспективи реформування”. Видання підготовано в межах проекту “Громадські ініціативи в реформуванні житлово-комунального господарства” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У посібнику викладено експертний погляд на сучасне житлово-комунальне господарство в Україні. Подано досвід сусідніх країн у реформуванні цієї сфери. Крім того, висвітлено законодавчі норми та громадські ініціативи стосовно управління житлом.

Спілка власників житла Києва
(044) 255 46 34

Центр досліджень місцевого самоврядування
(032) 235 68 48

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: