Опубліковано посібник із отримання дозволів у підприємницькій діяльності

Центр досліджень місцевого самоврядування опублікував посібник “Отримання дозволів у підприємницькій діяльності”

Центр досліджень місцевого самоврядування опублікував посібник “Отримання дозволів у підприємницькій діяльності”. Видання підготовано в межах проекту “Сприяння забезпеченню економічних прав у відносинах із органами публічної адміністрації” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У посібнику висвітлено правове регулювання дозвільної процедури в Україні, окремі види проваджень щодо отримання дозволів. З’ясовано основні перешкоди під час отримання підприємцями дозволів, правові й організаційні способи покращення діяльності дозвільних органів. Значну увагу приділено захисту прав підприємців від порушень із боку дозвільних органів.

Контакти: Центр досліджень місцевого самоврядування, (032) 235 68 48, centredms@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: