Опубліковано моніторинг нормативно-правових актів щодо права громадян на свободу мирних зібрань

ГО “Євпаторійський центр регіонального розвитку” підготував аналітичний огляд законодавства України та місцевих нормативно-правових актів АР Крим щодо права громадян на свободу мирних зібрань

ГО “Євпаторійський центр регіонального розвитку” підготував аналітичний огляд законодавства України та місцевих нормативно-правових актів АР Крим щодо права громадян на свободу мирних зібрань. Проект “Дотримання прав громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим” підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Матеріали містять результати громадського моніторингу дотримання прав громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим, аналіз правових актів органів місцевого самоврядування та чинного законодавства України стосовно права громадян на свободу мирних зібрань.

Контакти: Євпаторійський центр регіонального розвитку, Сергій Сухобойченко, 066 763 83 01

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: