Опубліковано моніторинг Державної програми з утвердження ґендерної рівності

ВГО “Жіночий консорціум України” опублікувала “Громадський моніторинг Державної програми з утвердження ґендерної рівності в українському суспільстві (до 2010 р.)”

ВГО “Жіночий консорціум України” опублікувала “Громадський моніторинг Державної програми з утвердження ґендерної рівності в українському суспільстві (до 2010 р.)”. Матеріал підготовано за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У виданні проаналізовано реалізацію Державної програми з утвердження ґендерної рівності в українському суспільстві, яка діяла впродовж 2006-2010 років. Висвітлено досягнення та виклики, які супроводжували впровадження Програми на національному та місцевому рівнях. Також надано рекомендації щодо формування ґендерної політики в майбутньому.

Контакти: ВГО “Жіночий консорціум України”, (044) 592 68 54

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: