Опубліковано Довідник українських правозахисних організацій

Вийшов у світ Довідник українських організацій, які працюють у сфері захисту прав людини та громадських інтересів

Вийшов у світ Довідник українських організацій, які працюють у сфері захисту прав людини та громадських інтересів. Його підготували Мережа активістів правозахисного руху “Human Rights activists in action” і Правозахисний центр “Поступ” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Довідник покликаний допомогти людям, які потребують захисту або хочуть узяти участь у правозахисних ініціативах, знайти організації, що професійно займаються захистом прав людини та громадських інтересів в Україні.

Видання створила команда соціальної мережі активістів правозахисного руху, яка вже впродовж двох років надає громадським активістам та організаціям інтерактивні інструменти для підвищення їхньої ефективності.

До Довідника увійшла інформація про 66 організацій, що надають допомогу жертвам порушень прав людини, активно діють на захист громадських інтересів і відкриті для співпраці з усіма зацікавленими. Інформацію було надано представниками громадських організацій, представлених у довіднику, або зібрано командою проекту з відкритих джерел.

Видання не дає вичерпного переліку організацій, які діють на захист прав людини та суспільних інтересів на теренах України. Команда проекту має намір у наступні роки доповнювати цю інформацію та видавати оновлені версії Довідника.

Отримати більше інформації про правозахисні організації України або додати свою організацію до онлайн-довідника можна на сайті соціальної мережі “Правозахисні активісти в дії” hr-activists.net/organizations

Отримати друковану версію Довідника можна, зв’язавшись із командою проекту “Соціальна мережа активістів-правозахисників” через електронну адресу postup@ukr.net.

Правозахисний центр “Поступ”
(0642) 72 04 82
postup.hrc@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: