Опубліковано аналіз антиінфляційної політики влади

Київський міський осередок ВМГО “Демократичні перетворення України” опублікував брошуру “Антиінфляційна політика 2010: сильні та слабкі сторони”

Київський міський осередок ВМГО “Демократичні перетворення України” опублікував брошуру “Антиінфляційна політика 2010: сильні та слабкі сторони”. Видання підготовано за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У брошурі використано результати моніторингу антиінфляційної політики Національного банку та Кабінету Міністрів України, а також нормативно-правових актів, які видавали Міністерство економіки, Міністерство праці та соціальної політики, Міністерство фінансів, Державний комітет статистики, Державний комітет регулювання цін, Антимонопольний комітет України.

ВМГО “Демократичні перетворення України”
(044) 272 41 41
demperu@yahoo.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: